Roleta do oken pro zabudování - Al box s omítacím profilem

Rolety do oken pro zabudování se používají do novostaveb nebo při rekonstrukcích. Díky zabudování roletového boxu pod omítku, docílíte nerušený vzhled okenního rámu. Roleta se skládá z Al boxu jpro zabudování s omítacím profilem, Al vodících lišt, Al koncové lamely a PVC nebo Al lamel. Roletu pro zabudování je možno dodat také s integrovanou sítí proti hmyzu. Ovládání rolety může být ruční nebo motorové.

roleta se zazdivacim boxem

Box rolety je vyroben z válcovaného hliníku v 5-ti velikostech, které jsou závislé na výšce rolety. Box je dodáván v bezbarvém provedení, omítací profil je standardně v barvě bílé nebo hnědé, ale je možné dodat jakoukoliv barvu RAL.

Al vodící lišty standardně dodáváme v barvě bílé nebo hnědé, ale je možné dodat jakoukoliv barvu RAL nebo potáhnout vodící lišty renolitem.

Al koncová lamela je dodávána standardně v barvě bílé nebo hnědé, ale je možné dodat jakoukoliv barvu RAL nebo potáhnout koncovou lamelu renolitem.

al lamely jsou vypěněny polyuretanovu pěnou a todáváme je ve velikosti 37 nebo 42 mm. Lamely dodáváme v mnoha barevných odstínech - vzorník.

PVC lamely dodáváme ve velikosti 37 mm a 7-mi barevných odstínech - vzorník.

Ovládání rolet

Rolety do oken