Ploty a oplocení

p1010819 thumb

PLOTOVÉ DÍLY A BRÁNY V PROVEDENÍ EKONOMIK

plot obyc 40x30 15x15 lay 2 2 thumb

PROČ JE KOVOVÝ ČI KOVANÝ PLOT LEVNĚJŠÍ NEŽ DŘEVĚNÝ?

Zásadní rozdíl mezi dřevěným a kovovým plotem je, kromě materiálu, v životnosti. Vstupní investice do kovového plotu je určitě vyšší, než do plotu dřevěného. Také se nemusí všude hodit, ale pro ty, kteří nejsou rozhodnuti zda kovový, nebo dřevěný plot, jednoznačně můžeme doporučit kovový. Je to proto, že dřevo stárne mnohem rychleji než kov a naše firma dodává kovové ploty zásadně žárově pozinkované a stříkané komaxitovou práškovou barvou. Dřevěný plot musíte po určité době vyměnit a to i v případě, že jej každý rok poctivě natřete. Pokud jej nenatíráte, budete jej měnit již mnohem dříve.

Kovový, žárově zinkovaný plot, vám vydrží celý život. Proto, když si srovnáte náklady na pořízení a údržbu dřevěného a kovového plotu, zjistíte, že kovový je z dlouhodobého hledika rozhodně levnější.

(Pokud bydlíte u frekventované silnice, kde se hodně solí a je velký provoz, působí na barvu velmi agresivní látka a může dojít vlivem soli k poškození. Zinek však pod barvou zůstane a plot nereziví. Barva se dá opravit.)


Existuje několik druhů oplocení. My jsme je shrnuli do základních tří.:

  • Ploty kované
  • Ploty drátěného programu
  • Ploty dřevěné

Zabýváme se výrobou a montáží všech těchto druhů plotů do předem připraveného stavebního otvoru. Zajišťujeme subdodavatelem i realizaci stavebních otvorů pro ploty i brány.

Ceny plotů zde neuvádíme, protože variabilita a možnosti kombinací výplní bran a plotů, je téměř neomezená a fantazii meze neklademe. Níže uvedená nabídka výplní je jen pro vaši představu. Jsou to výplně, které jsou nejčastěji žádané.

Umíme přizpůsobit výplně vaším představám i vaši peněžence.

Katalog plotů s kovanou výplní:

Tento katalog je tvořen nejoblíbenějšími a nejběžnějšími vzory našich zákazníků. Pokud si přejete vytvořit originální design plotů. Rádi s vámi probereme všechny možnosti.

RYCHLÝ NÁHLED - klikni na obrázek

Ploty a oplocení

ploty katalog 1 ploty katalog 2 ploty katalog 3 ploty katalog 4

pdfStáhnout katalog pdfPloty katalog s novým číslováním

 

Všechny ploty si můžete u nás objednat v barvě dle vlastního výběru:

vzornik ral

Příklad instalace uchycení plotu