O firmě


Firma ENESPO se sídlem v Ostravě byla Radislavem a Martinem Kroviářem založena v roce 1992. V počátku se zabývala prodejem a montáží silikonového těsnění Eurostrip a žaluzií. Od roku 1994 jsme zahájili vlastní výrobu horizontálních, ale i vertikálních žaluzií. Se svými až 24 zaměstnanci jsme postupně sortiment výroby doplňovali o roletové systémy PVC, Al, sítě proti hmyzu, garážová vrata, Vjezdové brány, plotová pole, kované výplně a montáž centrálních vysavačů.

Zajišťujeme rovněž prodej všech komponentů pro výrobu vjezdových brán, plotových polí, rolet, garážových vrat, zabezpečovací systémy pro venkovní rolety a pohony pro brány, vrata, závory.

V roce 2006 se firma transformovala na ENESPO, s.r.o.

Snažíme se pro Vás vybrat jen to nejlepší, co se v Evropě vyrábí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni. Naše konstrukční oddělení úzce spolupracuje s týmem montérů a výrobou a neustále hledá nová, lepší a levnější řešení. Budete-li mít zájem o spolupráci s námi, rádi Vám zašleme podrobný materiál, který Vás seznámí s naším výrobním programem.

Váš zájem, je naše spokojenost.